Spirulin Plus – właściwości, działanie, opinie

Zastanawiasz się co zrobić, aby schudnąć? Pragniesz móc pochwalić się piękną, zgrabną sylwetką? A może chcesz po prostu pozbyć się nadmiaru wody z organizmu? Przedstawiamy rozwiązanie, które może się okazać receptą na całe zło. Mowa oczywiście o preparacie Spirulin Plus, czyli kompozycji naturalnych składników, które pozwalają:

  • odkwasić organizm (przywrócić naturalną równowagę kwasowo-zasadową)
  • pozbyć się nadmiaru wody z organizmu
  • ograniczyć łaknienie (apetyt)

Dlaczego pokusiliśmy się o przedstawienie właśnie tego preparatu? Otóż, Spirulin Plus to jeden z najpopularniejszych środków w swojej kategorii. To istny fenomen, biorąc pod uwagę fakt, że nigdy nie był reklamowany w radio i telewizji. Ogromne zainteresowanie tym środkiem jest wynikiem tzw. poczty pantoflowej.

Co to jest Spirulin Plus?


Spirulin Plus to preparat, którego ogromne zainteresowanie sprawia, że nie rzadko na stronie producenta natrafiamy na komunikat informujący o braku towaru. To mówi samo za siebie!

Kluczowe jest jednak to, że środek oparty jest na naturalnych składnikach (bezpiecznych dla organizmu), działa szybko i może być stosowany niemal przez każdego. Przeciwwskazaniem jest tylko i wyłącznie bycie w ciąży/karmienie oraz nadwrażliwość na składniki zawarte w preparacie.

Skład suplementu diety Spirulin Plus


Na stronie producenta możemy znaleźć pełen skład preparatu. Prezentuje się on następująco: Sproszkowana spirulina (Arthrospira platensis) [55% protein]; sproszkowana chlorella (rozerwane ściany komórkowe) (Chlorella pyrenoidosa); otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z liści lucerny siewnej (Medicago sativa L.) 5:1; ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum mongolicum) 4:1; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) 20:1; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [45% EGCG] 20:1; celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, indygotyna.

Kluczowe składniki to bez wątpienia: spirulina, chlorella, mniszek lekarski, lucerna siewna, zielona herbata i pokrzywa. Biorąc pod uwagę bogactwo składników, trudno nie spodziewać się świetnych rezultatów.

Opinie na temat Spirulin Plus


Najlepszym wyznacznikiem skuteczności Spirulin Plus, bez cienia wątpliwości są opinie na temat tego preparatu. W Internecie znajdziemy setki pozytywnych recenzji, przy dosłownie kilku negatywnych komentarzach. Poniżej prezentujemy kilka wybranych recenzji.

Przyznam szczerze, że nigdy nie uważałam suplementów diet za jaką rewolucję. Raczej stosowałam je, łudząc się, że będą działały. Tak było do czasu. Teraz wiem, że w przypadku niektórych rozwiązań można oczekiwać naprawdę świetnych wyników. Mam tutaj na myśli preparat Spirulin Plus. Okazał się prawdziwą receptą na moje problemy trawienne. Miałam wzdęty brzuch, a teraz – stosując Spirulinę w tabletkach jest o wiele, wiele lepiej. Moje zdanie o suplementach diet zostało wywrócone do góry nogami.”

Stosowanie Spiruliny polecił mi mój dietetyk. Miało stanowić uzupełnienie diety, ale okazało się, że siła działania jest w moim przypadku OGROMNA. Dlaczego tak uważam? Otóż, przed zastosowaniem Spirulin Plus chudłem w tempie około 1-2 kilogramów na miesiąc. W chwili obecnej, chudnę nawet 6-7 kilogramów. Przy czym, dietetyk zalecił zwiększenie kaloryczności posiłków… coś pięknego, polecam!”

Spirulin Plus zaczęłam stosować po tym jak zasmakowałam Spiruliny w proszku. Efekty bardzo podobne, a może nawet lepsze, ale wygoda stosowania o niebo lepsza. Spirulina w proszku jest fatalna w smaku (czego się spodziewać po sinicach), dlatego opornym polecam preparat w formie tabletek.”

Recenzując Spirulin Plus nie sposób nie wspomnieć o kosztach i dostępności tego preparatu. Producent oferuje zakup preparatu w cenie 169,00 złotych. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że zamawiając dwa opakowania preparatu, trzecią otrzymamy gratis. Z kolei kupując trzy opakowania, kolejne trzy otrzymamy w gratisie.

Preparat jest dostępny tylko i wyłącznie na stronie producenta. Tylko w tym miejscu otrzymujemy gwarancję oryginalności i zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *